"... Не Горбся! Не сутулься! Що ти зігнувся, як старий? Не волочи ноги!" - Кажуть, просять, вимагають батьки, вчителі, лікарі ...
Що ж таке постава?

Гарна постава, легка хода вигідно відрізняють людину. Струнка людина маленького росту здається вищою. Ноги, які волочаться і зігнута спина можуть зіпсувати враження від гарного обличчя. І навпаки: легка хода і струнка фігура "згладять" недоліки некрасивого обличчя.

На сьогодні багато хто, надивившись передач, послухавши лікарів (компетентність і фах яких навіть не перевіряється!), вважають просто злочином робити щеплення дитині. Інші ж запевняють: якщо не зробите, то неодмінно захворієте. Кожна з цих позицій має свої переваги і недоліки.

Всі ми хочемо, щоб наші дітки росли здоровими і активними, тому особливу увагу ми приділяємо їхньому харчуванню. Ми намагаємося купувати найсвіжіші і здорові продукти, або взагалі вирощуємо їх на городі, намагаємося по максимуму захистити дитину від хімії. У цій статті ви зможете дізнатися про те, які продукти дійсно потрібні вашій дитині і є найкориснішими для зростаючого дитячого організму.

Search