Початок навчання дітей у школі завжди піднімає багато питань. Яким воно буде для малюків? Як вони адаптуються у новому житті? 3 яким настроєм почнуть навчання? Питання, які непокоять усіх: і вас, і, звичайно, нас.

Сьогодні нам хотілося б поговорити не стільки про дітей, скільки про нас, дорослих, про наше ставлення до їхніх успіхів та невдач, подумати разом, чи розуміємо ми, що ваша підтримка допоможе дитині вирішити шкільні проблеми.

Шановні батьки майбутніх першокласників! Час плине швидко і вже не за горами лііто, коли Ваша родина буде ретельно готуватися до важливого кроку в житті малюка - початку шкільного життя. Звичайно, зрозумілі Ваші хвилювання і клопоти, невирішені питання і безліч нових, що виникають щоближче до вересня. Що потрібно придбати дитині в школу?

B дошкільному дитинстві відбувається інтенсивний розвиток усіх пізнавальних психічних процесів, які в подальшому виступають першоосновою готовності дитини до школи, і найбільша роль у цей період B розвитку та становленні дитини належить батькам. Саме вони мають забезпечити своєму малюку найбільш сприятливі умови для розвитку і серйозно «працювати» B цьому напрямку, якомога частіше спілкую­чись з дитиною. Чим раніше починається така взаємодія батьків з дітьми, тим краще, але хочемо зазначити: ніколи не пізно почати таку батьківську роботу».

Search